XXVIII Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Św. w Polsce.

Serdecznie zapraszamy na XXVIII Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Św. w Polsce. Plan spotkania: Piątek 17 maja – Czuwanie, sala o. Kordeckiego – spotkanie zamknięte, wyłącznie dla osób zarejestrowanych Sobota 18 maja – Błonia Jasnogórskie: Chętnych do udziału w spotkaniu zamkniętym prosimy o rejestrację poprzez formularz:

Zapraszamy  wszystkich młodych (od gimnazjum po studentów ) na rekolekcje „Życie udane czy udawane” które odbędzie się w dniach 25-27 listopadw Domu Modlitwy w Skorzeszycach. Chętnym odsyłamy do stron https://www.facebook.com/kielce.odnowa.org/ https://www.facebook.com/events/1345694575450077/ Wkrótce informacje również pojawią się na stronie koordynacji diecezjalnej. Gorąco zachęcamy do pojechania i zapraszania innych. Jędrzej Malisiewicz i Magda Plazinska

Seminarium Odnowy Wiary

W Sanktuarium Św. Józefa Opiekuna Rodziny w Kielcach od 23 października 2016 roku rozpoczyna się Seminarium Odnowy Wiary.  Spotkania rozpoczynamy Eucharystią w niedziele o g. 18.00 w górnym kościele. Zakończenie Seminarium 27 listopada.  Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą odnowić swoją więź wiary z Jezusem w Duchu Świętym i Wspólnotą Kościoła. Odpowiedzialny ks. Konrad Walerczak i… Dowiedz się więcej »

Narodowe spotkanie rodzin – Jasna Góra 15 października 2016  w dzień Dziecka Utraconego, w święto Teresy Wielkiej, w wigilie wyboru Karola Wojtyły na Głowe Kościoła spotykajmy się wszyscy. Będzie to wielkie wydarzenie dla polskich rodzin, dla wszystkich pokoleń. Chcemy prosić Boga o przywrócił rodzinie radość powołania! Radość wspólnego życia, radość bycia razem! Umocnić ojców w ich powołaniu. Modlić się… Dowiedz się więcej »

Niemiecka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Kongres „Razem dla Europy”

Niemiecka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Kongres „Razem dla Europy” z udziałem episkopatu niemieckiego. Odbędzie się on w dnia 30. czerwca – 2. lipca 2016 w Monachium. Polscy uczestnicy są zaproszeni do poprowadzenia krótkiej modlitwy w duchu ekumenicznym w języku polskim obok przedstawicieli innych narodów. Organizatorzy mogą pomóc w organizacji noclegów. Koszt udziału 75… Dowiedz się więcej »

Diecezjalne Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym

Czuwanie odbędzie się w parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach przy ul. Turystycznej sobota 14.05.2016 r. z udziałem Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Piotrowskiego Program czuwania: 20.30 Przywitanie przez ks. Proboszcza i ks. Andrzeja zebranych i wspólnot. Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Modlitwa do Ducha Świętego i modlitwa za siebie wzajemnie. 21.00 Modlitwa Słowem Bożym. Prowadzi ks. Konrad… Dowiedz się więcej »

Seminarium Odnowy Wiary w Sanktuarium Św. Józefa

W Sanktuarium Św. Józefa Opiekuna Rodziny w Kielcach od 22 kwietnia 2016 roku rozpoczyna się Seminarium Odnowy Wiary.  Spotkania odbywać się będą w piątki o g. 19.00 w dolnym kościele. Zakończenie Seminarium 27 maja.  Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą odnowić swoją więź wiary z Jezusem w Duchu Świętym i Wspólnotą Kościoła. Odpowiedzialny ks. Konrad Walerczak

Seminarium Odnowy Wiary – parafia bł. Jerzego Matulewicza Ślichowice

W parafii bł. Jerzego Matulewicza na osiedlu Ślichowice w Kielcach od 07 kwietnia 2016 roku odbywać się będzie Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania będą w czwartki o g. 19.00. Zakończenie Seminarium 09 czerwca. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą odnowić swoją więź wiary z Jezusem i Wspólnotą Kościoła. Odpowiedzialny ks. Artur Zakrzewski